Zdrowy tryb życia zyskuje na popularności w naszym kraju, a jazda rowerem to jego nieodłączna część.

Wysokie ceny paliw jak również rosnąca świadomość ekologiczna powoduje że coraz więcej osób jeździ do pracy rowerem. To rozwiązanie dobre nie tylko dla naszego portfela, ale też dla ogólnej kondycji i zdrowia.

Nasz blog nie dotyczy jednak rowerów, choć nie ukrywamy, że bardzo je lubimy i większość z nas od dawna przerzuciła się z samochodów na dwa kółka. Od dawna już konstruowaliśmy zadaszenia na samochody, więc tym razem postanowiliśmy stworzyć coś dla miłośników ekologicznego przemieszczania się. 

Wiaty rowerowe to nowość w ofercie Jagramu. Oparte na łukach gięto-klejonych konstrukcje cechuje nie tylko doskonały wygląd, ale też prostota konstrukcji. Dzięki temu łatwo jest bardzo łatwo ją zbudować i w krótkim czasie cieszyć się nowym miejscem do parkowania rowerów. Niewielka wiata dodatkowo nie zajmie dużo miejsca na naszej posesji.

Takie stojaki na rowery, jak na zdjęciach to doskonały wybór nie tylko dla domu, ale też dla budynków biurowych lub zakładów pracy. Z powodzeniem zmieści się w niej kilka rowerów - doskonała alternatywa do płatnego parkingu dla pracowników.