HamakŹródło: searchpp.com

Fantastyczny relaks w miejscu pracy!

Każdy z nas marzy o miejscu pracy, w którym z przyjemnością spędzi czas. O miejscu, w którym czas na przerwę niekoniecznie musi wiązać się z wyjściem na zakupy do najbliższego sklepu spożywczego. Zobacz, jak robią to najwięksi!

Facebook

Tego potentata światowych Social Media chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tak jak inni giganci sektora IT, Facebook bardzo dba o swoich pracowników. Jak? Między innymi umożliwiając im komfortowy wypoczynek w hamakach i wieszankach. Dlaczego jest to tak wartościowe? Przede wszystkim, są one niesamowicie wygodne. Dzięki temu, jak tylko zasiądzie się w dobrze zrobionej wieszance, można całkowicie zanurzyć się w myślach nad innowacyjnymi rozwiązaniami!

Wieszanka

Źródło: Facebook.com

Google

Ponownie przedstawiciel sektora IT, którego każdy zna. Google widzi swoją przyszłość nie tylko w wyszukiwarce, lecz w setkach innych usług które oferuje. Aby je rozwijać potrzebuje niesamowitej kreatywności u swoich pracowników, co stymulują właśnie wygodne wieszanki, w których informatycy rozważają nowe koncepcje zmieniające życie internautów.

Wieszanka

Źródło: Pinterest

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości

Hamaki i wieszanki w biurach to nie tylko fenomen zza naszej zachdoniej granicy. Polskie biura, zwłaszcza związane z branżą Start-Upów, nie odstają pod tym względem, a często są nawet lepsze. Poniżej jest zdjęcie tak zwanego Crazy Room (Dosłownie: Szalonego Pokoju) z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Również w takim miejscu nie mogło zabraknąć komfortowych wieszanek dla młodych przedsiębiorców z kreatywnymi pomysłami. Jeśli zainteresował Was ten koncept, tutaj znajdziecie naszą ofertę!

Wieszanka

Źródło: Starterbiz.pl