logo_FE_Inteligentny_Rozwoj
flaga Polski
logo_UE_EFRR 

 Firma JAGRAM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie realizuje w latach 2019-2020 projekt

„Wykonanie projektu i wdrożenie na rynek mebla wypoczynkowego, będącego funkcjonalnym rozwinięciem koncepcji wolnostojącego hamaka z możliwością wykorzystania na zewnątrz i w pomieszczeniach zamkniętych"

  • Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oś priorytetowa 2: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.3.5: Design dla przedsiębiorców.

  • Przedmiotem projektu jest zaprojektowanie i wdrożenie na rynek drewnianego mebla wypoczynkowego wysokiej klasy przeznaczonego do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, wykonanego z wykorzystaniem unikalnej, zaawansowanej technologii gięto-klejonej wraz za akcesoriami w postaci podnóżka, pokrowca i zestawu do montażu do ściany/sufitu. 

  • Dzięki współpracy z profesjonalną firmą projektową powstanie produkt o nowych walorach ergonomicznych i estetycznych, skutecznie konkurujące z aktualną ofertą rynkowa. Nowy produkt, który powstanie w wyniku realizacji projektu, pozwoli także na wykreowanie marki JAGRAM  i tym samym wpłynie na zmianę realizowanego do tej pory modelu biznesowego firmy zgodnie z rekomendacjami firmy audytorskiej. 

  • Przeprowadzenie profesjonalnego procesu projektowego przy współpracy ze specjalistyczną firmą projektową wpłynie także na wzrost świadomości firmy JAGRAM w zakresie wagi działań wzorniczych w procesie rozwoju oferty produktowej i zaowocuje implementacją tego podejścia przy realizacji kolejnych projektów. Wartość projektu to 325 212 zł, a wkład Funduszy Europejskich to 224 740 zł.

 
logo_UE 
Back to top