Dlaczego warto wybrać produkty Jagram?

Sklep internetowy Jagram SA został stworzony by spełniać Wasze marzenia o pięknym ogrodzie.

Serwis www.jagram.com.pl należy do grupy Jagram – firmy, która z pasją projektuje i produkuje drewniane artykuły ogrodowe. Przedstawiamy szeroką gamę konstrukcji ogrodowych wykonanych z drewna wysokiej jakości, wśród których znaleźć można między innymi altany, pergole, ogrodzenia, hamaki, carporty i wiele innych produktów. Dzięki nim zmienisz swój ogród w niezwykłe miejsce, w którym odpoczniesz wśród zieleni.

Wybierz nasze produkty jeśli cenisz sobie: elegancję, naturalne piękno, troskę o środowisko.

 

 

Atrakcyjna oferta i duży wybór

Na stronach naszego serwisu znajdziecie różne modele altan otwartych i zamkniętych, pergole i carporty, a także szeroką gamę hamaków oraz innych akcesoriów ogrodowych. Produkty wyróżnia oryginalny design, bardzo prosty montaż oraz trwałość materiałów. 

 

 

25 lat doświadczenia

Już od 25 lat wyroby przez nas sprzedawane cieszą się dużym uznaniem klientów w ponad 10 krajach na całym świecie. Nasze produkty sprawdziło już tysiące klientów! 

 

 

Doświadczona kadra

Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach: technolodzy drewna, projektanci, doświadczeni montażyści! 

 

 

Precyzja

Unikatowe rozwiązania konstrukcyjne, nowoczesny park maszynowy oraz rygorystyczna polityka jakości gwaranują najwyższą jakość naszych wyrobów! 

 

 

Ekologia

Jagram nie akceptuje surowców niewiadomego pochodzenia oraz z terenów chronionych. Drewno z którego powstają nasze wyroby, pochodzi z lasów, które posiadają certyfikaty PEFC i są zarządzane według zasad Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej! 

 

 

Profesjonalna dostawa

Większość naszych wyrobów jest przygotowana do natychmiastowej wysyłki – zamówiony towar otrzymasz w czasie do 5 dni roboczych. Jeśli towar nie jest dostępny w magazynie, termin ustalimy z Tobą indywidualnie.

 
Back to top