Współpraca dla Firm

 

Michał Borzuchowski

B2B Sales Manager

E: michalb@jagram.com
T: +48 575 770 036

Zapraszamy do współpracy zarówno Architektów Krajobrazu, Centra Ogrodowe jak i fachowców budujących drewniane altany, pergole, tarasy i ogrodzenia. Wierzymy w sukces, który możemy osiągnąć łącząc Wasze umiejętności i kontakty z naszym doświadczeniem oraz zapleczem logistyczno-produkcyjnym. Razem możemy stać się liderem na rynku oferując najszerszą ofertę drewna ogrodowego w Polsce.

Proponujemy

 • największą w Polsce ofertę drewnianych altan, pergol i paneli ogrodzeniowych,
 • dla firm urządzających tereny zielone i sklepów ogrodniczych, 10% skonta od cen przedstawionych w naszym sklepie internetowym,
 • bezpośrednie dostawy do klientów na terenie Polski, bez angażowania Waszych magazynów,
 • wsparcie sprzedażowe - katalogi, pomoc w budowie ekspozycji, reklamę na stronie internetowej,
 • rzetelność kupiecką i trwałe relacje przez wiele lat,
 • gwarancję pochodzenia surowca ze źródeł zarządzanych sposób odpowiedzialny, poparte certyfikatem FSC

 

Dlaczego warto rozpocząć współpracę

Z nami:

 • poszerzasz ofertę o najwyższej jakości drewniane wyroby ogrodowe,
 • masz szansę na rozwój firmy bez nakładów inwestycyjnych,
 • nie ponosisz dodatkowych kosztów w związku z wprowadzeniem nowej grupy produktów,
 • stajesz się bardziej konkurencyjny - mogąc kompleksowo obsługiwać najbardziej wymagających klientów,
 • otrzymasz bezpłatny dostęp do naszej wiedzy technicznej i wsparcie w projektowaniu aranżacji z drewna w ogrodzie.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo kratki, płoty, altany, pergole oraz szereg akcesoriów ułatwiających wyposażenie ogrodu. Oprócz oryginalnego wzornictwa nasze produkty cechuje również funkcjonalność oraz niezawodna jakość. Umiejętność dostosowywania produktów do oczekiwań klientów pozwoliła nam na rozwój firmy nie tylko na rynkach Europy, ale i całego świata. Obecnie Jagram jest jednym z największych eksporterów drewna ogrodowego, będąc obecnym w krajach takich jak: Anglia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Cypr, USA, Kanada, Japonia oraz Korea. Nie ustając w rozwoju, stale pozyskujemy nowych partnerów do współpracy.

Najnowszy katalog można pobrać pod tym linkiem:  KATALOG

 

Filozofia Jagramu

W naszej pracy projektujemy i dostarczamy Państwu najwyższej jakości produkty, niosąc przy tym radość z odpoczynku w pięknie urządzonych ogrodach. Naszą nadrzędną zasadą, która determinuje styl działania firmy, jest dotrzymywanie obietnic. To właśnie na zaufaniu budujemy wspólne relacje wewnątrz firmy, między pracownikami, oraz na zewnątrz - z naszymi dostawcami i klientami. Wspierając rozwój pracujących dla nas ludzi, wspieramy również rozwój firmy, nasz sukces zależy bowiem od zaangażowania i umiejętności naszych pracowników. Wszystkie siły Jagram skupia wokół klientów, by lepiej zrozumieć ich potrzeby. Realizując je, odkrywamy także nowe możliwości.

Odpowiedzialność społeczna

W trosce o otaczający nas świat przywiązujemy dużą wagę do kwestii ochrony środowiska.
Drewno jest najważniejszym surowcem z jakiego produkujemy nasze wyroby. To również doskonały wybór z punktu widzenia środowiska, pod warunkiem jednak, że pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Jagram nie akceptuje surowców niewiadomego pochodzenia oraz z terenów dziewiczych. Wszelkie drewno z jakiego produkowane są nasze wyroby pochodzi z lasów, które posiadają certyfikaty zarządzania według zasad Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej. Nasze produkty oznaczane są certyfikatem FSC, który jest dowodem na pochodzenie surowca ze źródeł certyfikowanych.

Na równi ze środowiskiem Jagram troszczy się o otaczającą nas społeczność. Aktywizując pracowników, firma wspomaga organizacje działające na rzecz ochrony dzieci oraz zwierząt. Wierzymy, że sukcesem należy dzielić się z potrzebującymi!

 

 

Back to top