Blog

 1. konkurs jesieńWyniki konkursu fotograficznego „OGRÓD Z JAGRAMEM”!

  Kolejna edycja konkursu fotograficznego „OGRÓD Z JAGRAMEM” zakończona. Z pośród 250 przesłanych fotografii,  jury wybrało 6 najpiękniejszych, rozdając 3 nagrody. Dodatkowo przyznano 4 wyróżnienia, gdyż poziom zdjęć był bardzo wysoki. Jesteś ciekaw, kto zwyciężył w tej edycji, kliknij artykuł i sprawdź!

 2. Konkurs KONKURS Z NAGRODAMI

  Pochwal się swoim ogrodem! Wyślij nam zdjęcia naszych produktów umieszczonych w Twoim ogrodzie i weź udział w konkursie.

  Do wygrania vouchery na zakupy w naszym sklepie o wartości 500-1000zł !

 3. Wykwity solne zielone kropki na drewnie Jak powstają zielone kropki?

  Na zakupionym produkcie pojawiły się zielone kropki? Nie obawiaj się, to nie pleśń! Takie przebarwienia są efektem procesu impregnacji wysokiej jakości impregnatem TanhalithE.

 4. Gdy po długim oczekiwaniu wreszcie żegnamy się z zimą, z prawdziwą przyjemnością obserwujemy budzącą się ze snu przyrodę. Najlepszym miejscem do takich obserwacji są oczywiście tereny położone poza miastem. Ale wiele radości dostarczy nam też obserwowanie przyrody w parku czy miejskim ogrodzie. Zwłaszcza jeśli to jest nasz własny ogród. Z pojawieniem się w nim pierwszych oznak wiosny, zaczynamy intensywniej wyobrażać sobie przyjemne chwile, które spędzimy w tym miejscu wiosną, latem i jesienią.

  Kiedy w naszym zielonym zakątku budzi się życie, czas rozpocząć sezon ogrodowy! Po uprzątnięciu ogródka po zimie okazuje się zwykle, że rabaty po zimie zieją pustką. Jak je ożywić?

 5. Płot Instrukcja montażu kratek i płotów na teren nieutwardzony

  Montaż płotu? Nic prostszego! Panele ogrodzeniowe, takie jak płoty oraz kratki montuje się analogicznie. Oto instrukcja, która ułatwi Państwu dobór niezbędnych akcesoriów montażowych a także przeprowadzi Państwa krok po kroku przez proces montażu ogrodzenia panelowego

 6. Kratki Premier Instrukcja montażu kratek i płotów na teren utwardzony

  Poniżej przedstawimy jak w prosty sposób wykonać montaż paneli ogrodzeniowych na terenie utwardzonym. Ta instrukcja ułatwi Państwu dobór niezbędnych akcesoriów montażowych, a także przeprowadzi krok po kroku przez proces montażu ogrodzenia panelowego lub pergol kratkowych

 7. Donica W tym artykule przedstawimy jak w prosty sposób przygotować donicę przed wsypaniem do niej ziemi i posadzeniem roślin.

  Zabezpieczenie donicy folią to najlepsze rozwiązanie, aby maksymalnie przedłużyć jej żywotność i spowolnić butwienie drewna od wewnątrz.

 8. Hamak Fantastyczny relaks w miejscu pracy!

  Każdy z nas marzy o miejscu pracy, w którym z przyjemnością spędzi czas. O miejscu, w którym czas na przerwę niekoniecznie musi wiązać się z wyjściem na zakupy do najbliższego sklepu spożywczego. Zobacz, jak robią to najwięksi !

 9. Zdrowa żywność z własnego ogrodu, uzyskana bez użycia szkodliwych środków – czy to tylko wiosenna mrzonka, czy marzenie które możemy zrealizować? Przy odrobinie wysiłku taras, balkon czy nawet domowy parapet może stać się ekogospodarstwem – z którego będziemy czerpać nie tylko witaminy, lecz również radość płynącą z kontaktu z naturą. W przygotowaniu przestrzeni dla domowych upraw pomogą rozsadniki, inspekty i plantery.

 10.  

  Hamak

Back to top