Blog

 1. Konkurs Marta2024 Regulamin konkursu "Konkurs z Martą Potoczek"

  Odpowiedz na pytanie konkursowe zadane w filmie Marty Potoczek. Być może to Ty wygrasz jedną z trzech nagród za najlepszy komentarz!

 2. Płot Instrukcja montażu kratek i płotów na teren nieutwardzony

  Montaż płotu? Nic prostszego! Panele ogrodzeniowe, takie jak płoty oraz kratki montuje się analogicznie. Oto instrukcja, która ułatwi Państwu dobór niezbędnych akcesoriów montażowych a także przeprowadzi Państwa krok po kroku przez proces montażu ogrodzenia panelowego

 3. Kratki Premier Instrukcja montażu kratek i płotów na teren utwardzony

  Poniżej przedstawimy jak w prosty sposób wykonać montaż paneli ogrodzeniowych na terenie utwardzonym. Ta instrukcja ułatwi Państwu dobór niezbędnych akcesoriów montażowych, a także przeprowadzi krok po kroku przez proces montażu ogrodzenia panelowego lub pergol kratkowych

 4. Gdy po długim oczekiwaniu wreszcie żegnamy się z zimą, z prawdziwą przyjemnością obserwujemy budzącą się ze snu przyrodę. Najlepszym miejscem do takich obserwacji są oczywiście tereny położone poza miastem. Ale wiele radości dostarczy nam też obserwowanie przyrody w parku czy miejskim ogrodzie. Zwłaszcza jeśli to jest nasz własny ogród. Z pojawieniem się w nim pierwszych oznak wiosny, zaczynamy intensywniej wyobrażać sobie przyjemne chwile, które spędzimy w tym miejscu wiosną, latem i jesienią.

  Kiedy w naszym zielonym zakątku budzi się życie, czas rozpocząć sezon ogrodowy! Po uprzątnięciu ogródka po zimie okazuje się zwykle, że rabaty po zimie zieją pustką. Jak je ożywić?

 5. Pergola Instrukcja montażu pergoli na teren nieutwardzony

  Montaż pergoli? Możesz wykonać samodzielnie. Oto instrukcja, która ułatwi Państwu dobór włąściwych kotew, a także przeprowadzi krok po kroku przez proces instalacji pergoli.

 6. Donica W tym artykule przedstawimy jak w prosty sposób przygotować donicę przed wsypaniem do niej ziemi i posadzeniem roślin.

  Zabezpieczenie donicy folią to najlepsze rozwiązanie, aby maksymalnie przedłużyć jej żywotność i spowolnić butwienie drewna od wewnątrz.

 7. Wykwity solne zielone kropki na drewnie Jak powstają zielone kropki?

  Na zakupionym produkcie pojawiły się zielone kropki? Nie obawiaj się, to nie pleśń! Takie przebarwienia są efektem procesu impregnacji wysokiej jakości impregnatem TanhalithE.

 8. Pierwsza i podstawowa czynność jaką powinniśmy wykonać to pozbycie się wszelkich oznak zimyz naszego ogrodu. Pomimo tego, że śniegi już dawno stopniały, nasz ogród wciąż może być pełen niespodzianek z minionego sezonu. Pokazywaliśmy już, jak zadbać o drewno po zimie, tym razem krótko opiszemy na czym polega malowanie drewna.

   

  Zanim zabierzemy się za malowanie, warto przeczytać przytoczony powyżej artykuł o pielęgnacji drewna. Dowiemy się tam, jak w łatwy sposób poszukiwać oznak uszkodzenia materiału. Warto również pamiętać o zgromadzeniu odpowiednich narzędzi. Potrzebne nam będą m.in.:

  • rękawice robocze

  • kilka pędzli (najlepiej 2-3, w razie gdyby jeden się zniszczył)

 9. konkurs jesieńWyniki konkursu fotograficznego „OGRÓD Z JAGRAMEM”!

  Kolejna edycja konkursu fotograficznego „OGRÓD Z JAGRAMEM” zakończona. Z pośród 250 przesłanych fotografii,  jury wybrało 6 najpiękniejszych, rozdając 3 nagrody. Dodatkowo przyznano 4 wyróżnienia, gdyż poziom zdjęć był bardzo wysoki. Jesteś ciekaw, kto zwyciężył w tej edycji, kliknij artykuł i sprawdź!

 10. Konkurs KONKURS Z NAGRODAMI

  Pochwal się swoim ogrodem! Wyślij nam zdjęcia naszych produktów umieszczonych w Twoim ogrodzie i weź udział w konkursie.

  Do wygrania vouchery na zakupy w naszym sklepie o wartości 500-1000zł !

Back to top