Oferta Pracy na stanowisko Pracownik ds. Administracji Magazynu

nagłówek jagram ogłoszenie o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik ds. Administracji Magazynu

Miejsce pracy: Lipinka koło Malborka

Słowo o nas:

Jagram SA jest firmą handlową, która od 32 lat projektuje i eksportuje drewniane artykuły ogrodowe.

Projektujemy, zlecamy produkcję, magazynujemy i dystrybuujemy drewniane artykuły ogrodowe np. pergole, altany, ploty, trejaże, donice. W związku z rosnącym popytem planujemy rozbudowę centrum logistyczno magazynowego.

Odnosimy sukcesy zawodowe przy zachowaniu czasu na rodzinę, pasje i wypoczynek. Już od 30 lat jesteśmy silną marką. Staliśmy się szkołą biznesu dla młodych przedsiębiorców, którzy po zakończeniu pracy u nas założyli własne firmy lub robią kariery w dobrych przedsiębiorstwach

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Wsparcie i Pomoc doświadczonej osoby w trakcie pierwszych tygodni pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Traktowanie fair przez przełożonych i przyjazną atmosferę w zespole

Oczekujemy:

  • Otwartej głowy i chęci do szybkiego uczenia się
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w logistyce i/lub produkcji
  • Znajomości oprogramowania ERP Comarch lub podobnego
  • Znajomość zasad obiegu dokumentów magazynowych
  • Znajomość MS Office, głównie MS Excel

Potrzebne będą też:

  • Pracowitość, Rzetelność i Dobra organizacja pracy
  • Poczucie humoru i Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Wystawianie, ewidencja, weryfikowanie poprawności dokumentów sprzedażowych i magazynowych (Kontakt z agencjami celnymi).
  • Pozostałe operacje magazynowe w systemie ERP XL w tym przyjmowanie dostaw, kompletacja zamówień, kontrola stanów magazynowych, potwierdzanie bilansu, inwentaryzacja.
  • Współpraca z działem zakupów i księgowością.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@jagram.com.pl
W tytule wpisz swoje Imię i Nazwisko z dopiskiem Administracja Magazynu

Prosimy o umieszczanie w CV lub w treści maila poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. Dz.U. 100 poz. 1000 z 2018 r.)”

Aktualnie poszukujemy również:

Opinie pracowników

bottom

Administratorem Danych Osobowych jest Jagram S.A. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 21 § 1 i 4 Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt. a, c i f RODO. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Back to top