Planter

Czy wiesz ile waży drewniana donica z ziemią i roślinami?

Jak tylko zauważyliśmy ten problem, zrozumieliśmy że musimy stworzyć produkt, który nie tylko sprawi że powyższe pytanie straci sens. Produkt, który będzie cieszył oko niebanalnym designem. Produkt, który stanie się niezbędny w absolutnie każdym ogrodzie. I tak stworzyliśmy nasz Planter!

Nadzwyczajna praktyczność

Nasz Planter to świetne rozwiązanie nie tylko dla Ciebie i Twojego domu, lecz również dla na przykład Twoich rodziców. Dlaczego? Planter na kółkach to przede wszystkim komfort użytkowania. Od teraz nie będzie problemem przesunięcie plantera z pokoju na taras lub balkon w okresie ładnej pogody i z powrotem jeśli pogoda nie sprzyja rozwojowi roślin. Nie zapominaj też o tym, że szybkie przemeblowanie tarasu przed imprezą stanie się teraz przyjemnością ;)

Fantastyczny design

Każde spojrzenie na nasz Planter wzbudza poczucie spokoju i klasy. Nie można przejść obojętnym wobec zarówno innowacyjnego podejścia do tak standardowego produktu jak donica, jak i również konstrukcji doskonale upiększającej każdy dom. Wysokie nogi nadające delikatności wraz z solidną skrzynią zapewniającą doskonałe warunki do domowej uprawy stanowią kompozycję, którą doceni Twoja rodzina i znajomi!

Planter

Drewno - natura w Twoim domu

Planter, tak jak wszystkie produkty Jagramu, charakteryzuje się najwyższą jakością zastosowanych materiałów. Trwałe, świetnie zaimpregnowane świerkowe drewno. Czy może być coś lepszego? Wydaje się, że tak. Właśnie to drewno w Twoim domu!