Hamak

Hamak - Twoje miejsce relaksu!

Czym jest wymarzone miejsce do relaksu? Miejscem, w którym leci Twoja ulubiona muzyka, miejscem, w którym nie musisz się martwić codziennością, w którym możesz zanurzyć się w swoich myślach? Na pewno tak. Na pewno jest też to miejsce, w którym możesz się wygodnie rozsiąść!

Ale ja nie mam ogrodu :(

Spokojnie, hamaki pasują też do mieszkań! Pomysłowo umiejscowione, staną się centrum Twojego mieszkania, w którym goście z przyjemnością zastąpią Cię w roli wylegującego się na najwygodniejszym siedzisku z jakim kiedykolwiek mieli przyjemność obcować. Wystarczy odrobina miejsca i ochoty na małe przemeblowanie! :)

Karaiby w biurze?

Pierwsze skojarzenie z hamakiem? Relaks. Ciepły klimat, błękitne morze i do tego drinki z palemką : ) Niestety, ciężko tę wizję połączyć z szarą codziennością pracy. Najczęściej wygodne krzesło przy biurku to szczyt komfortu na jaki Twoja firma sobie pozwala. I to właśnie jest główną zaletą umieszczenia odrobiny wakacji, gdzie możesz oderwać swój umysł na 10 minut i następnie wrócić do pracy z większą ochotą i motywacją. Podrzuć link szefowi na mail’a – a nuż przemyśli zakup tego cuda :)

Wieszanka

Lubisz czytać?

Mam nadzieję, że przynajmniej tego bloga : ). Serio mówiąc, na pewno masz swoich ulubionych pisarzy i publicystów, w których tekstach potrafisz zanurzyć się na długie godziny. Dlatego właśnie grawitacja naszych hamaków utrzyma Cię przy tych ciekawych tekstach jeszcze dłużej. Książka lub czytnik e-booków doskonale łączy się z hamakiem, którego wygoda doskonale uzupełni doznania z treści, które będziesz w nim czytać.
Poznaj naszą ofertę!